Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice Załęże

Awaryjne otwieranie mieszkan Katowice ZalezePogotowie zamkowe Katowice Załęże wykonuje wiele zadań związanych z montażem zamków czy też naprawą zamków. Każdy ślusarz, który pracuje w naszej ekipie posiada szeroką wiedzę z dziedziny ślusarstwa i potrafi poradzić sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem. Do grupy wykonywanych przez nas zadań możemy zaliczyć awaryjne otwieranie drzwi czy awaryjne otwieranie mieszkań. Podczas takich prac często konieczna jest wymiana zamków, dlatego kompleksowo prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda, które najlepiej sprawdzają się w takich przypadkach. Produkty tej firmy posiadają wszystkie konieczne atesty i gwarantują naszym Klientom sto procent bezpieczeństwa.
 
Otwieranie zamków do Państwa mieszkań to nie jedyna usługa, którą proponuje Pogotowie zamkowe z katowickiego Załęża. Często jesteśmy wzywani do awaryjnego otwierania samochodów, w przypadkach kiedy zamek odmówi posłuszeństwa lub klucze zatrzasnęły się w środku pojazdu.
W sytuacjach awaryjnych, nie cierpiących zwłoki nasze pogotowie zamkowe działa ekspresowo i precyzyjnie wykonuje swoją pracę.
 
Zapraszamy!
Telefon: 666-276-222
Czynne: 24 h / dobę