Awaryjne otwieranie zamków drzwi Katowice

awaryjne otwieranie zamka w drzwiach

Każdy przeżył lub będzie miał okazję choć raz przeżyć sytuację, kiedy nie będzie mógł wydostać się z domu lub otworzyć zatrzaśniętych drzwi od mieszkania. Nie jest to okoliczność komfortowa, kiedy po powrocie z delegacji służbowej wieczorem nie możesz wejść do domu. Zdarza się także, że wychodząc na chwilę z domu zapomnisz klucza od zamka, a w drzwiach zamontowałeś mechanizm samozatrzaskowy i w kapciach stojąc na wycieraczce zastanawiasz się co zrobić?.
Nic prostszego! Zadzwoń tylko do naszej firmy w Katowicach – tel. 666-276-222! Nasi doświadczeni ślusarze przyjadą i priorytetowo wykonają awaryjnie otwieranie drzwi.

Profesjonale usługi to my!

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług ślusarskich. Wykonamy każde zlecenie związane z zamkami w drzwiach. Specjalizujemy się w najtrudniejszych zleceniach. Zatrzaśnięte drzwi w Katowicach i okolicach otwieramy codziennie! Nasze doświadczenie pozwala nam realizować nie tylko stosunkowo proste zlecenia związane z montażem i wymianą zamków ale również z naprawą zamków. W tym zakresie potrafimy zająć się każdym mechanizmem – bez znaczenia czy klient posiada zamek antywłamaniowy, patentowy czy zwykły zamek nawierzchniowy lub wpuszczany.
Jednakże najbardziej znani jesteśmy z realizacji wyjątkowo trudnych zleceń. Szczególnie awaryjne otwieranie zamków mieszkań oraz awaryjne otwieranie pojazdów to nasze popisowe realizacje. Możesz być pewien, że zlecając nam otwieranie zamków drzwi, podejdziemy do usługi profesjonalnie i rzetelnie. Otworzymy je w taki sposób, aby nie zniszczyć istniejącego mechanizmu czy nie uszkodzić konstrukcji drzwi. Jesteśmy bezkonkurencyjni w awaryjnym otwieraniu zamków Gerda oraz otwieraniu drzwi antywłamaniowych.

Krzysztof Hrycyszyn
Krzysztof Hrycyszyn
2024-04-07
Fachowiec - Pan Daniel pomógł w niedzielę otworzyć drzwi do mieszkania. Bardzo polecam, szybko sprawnie i na temat - za uczciwe pieniądze!
Filip Hajdrowski
Filip Hajdrowski
2024-04-05
Otwarcie garażu, szybko, sprawnie, dobrany idealny nowy zamek. Pan Daniel to fachowiec.
miroslawa kwasny
miroslawa kwasny
2024-04-04
Miło szybko i skutecznie kluczyki odzyskane :)
XborutoX
XborutoX
2024-04-03
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi! Polecam!
Przemysław Jarasz
Przemysław Jarasz
2024-04-02
Błyskawiczna i profesjonalna wymiana uszkodzonego zamka, fachowe doradztwo, miły kontakt. Zapisuję go na przyszłość. Zwłaszcza, że cena przystępna jak na pilne zlecenie.
Łucja Wwdsgz
Łucja Wwdsgz
2024-04-01
Ekspresowo otwarte drzwi bez uszkodzen
Czesław Jureczka
Czesław Jureczka
2024-04-01
Szybki dojazd i otwarte drzwi bez uszkodzeń.
JanusH
JanusH
2024-04-01
Otwarcie drzwi bez klucza w pare sekund Szybki dojazd o cena jak na święto bardzo niska
Marietta Rajch
Marietta Rajch
2024-04-01
Szybko i sprawnie otwarte drzwi bezinwazyjnie

Profesjonalizm oferowanych przez nas usług związany jest z tym, że zatrudniamy wyłącznie doświadczonych ślusarzy z Katowic, którzy doskonale radzą sobie w trudnych sytuacjach zamkowych. Systematycznie poddajemy ich szkoleniom, na których pozyskują wiedzę o najnowszych wynalazkach i zastosowanych rozwiązaniach technologicznych.
Awaryjne otwieranie zamków drzwi mieszkań wymaga także wykorzystania najbardziej profesjonalnych narzędzi. Dotyczy to także awaryjnego otwierania aut w Katowicach. Otwieranie zamków drzwi samochodowych jest szczególnie trudne, ponieważ posiadają one szereg zabezpieczeń, które chronią pojazd przed bezprawnym dostaniem się do wewnątrz. Jednak nasi specjaliści z Katowic posiadają wystarczająco dużą wiedzę i umiejętności, aby wykonać otwieranie każdego auta. Jeśli powierzysz nam swój pojazd to możesz być pewny, że otworzymy go bez względu na to, czy należy do ś#33cea6niej klasy czy jest autem luksusowym. W dodatku zrobimy to bezinwazyjnie i nie zniszczymy ani karoserii, ani zamka, ani nie wybijemy szyby – wynajmując naszych specjalistów zapłacisz wyłącznie za awaryjne otwieranie drzwi.

Nasze motto – Bezpieczeństwo klientów

Misją, która nam przyświeca od 20 lat istnienia na rynku usług ślusarskich jest zapewnienie bezpieczeństwa naszych klientów. To dla Państwa staramy pracować się jak najlepiej. Awaryjnie otworzyliśmy już miliony drzwi i zamków w całej Polsce – nie tylko w Katowicach. Pracujemy dla Ciebie – Twoje zamki montujemy, wymieniamy, naprawiamy i czasem awaryjnie otwieramy, abyś zawsze czuł się pewnie i bezpiecznie. Zadzwoń do nas i dołącz do grona tysięcy zadowolonych naszych Klientów! Spytaj znajomych – pewnie oni już korzystali z naszych usług!
Do Twojej dyspozycji jesteśmy o każdej porze – zadzwoń do nas na infolinię tel. 666-276-222 – tutaj z pewnością otrzymasz szybką pomoc i w razie konieczności jeden z naszych doskonałych ślusarzy przyjedzie wykonać priorytetową usługę – awaryjne otwieranie domu czy awaryjne otwieranie aut w Katowicach!


Działamy na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Knurów, Zabrze, Bytom, Będzin, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Chorzów, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Imielin, Mierzęcice, Mysłowice, Siewierz, Myszków, Orzech, Miasteczko Śląskie, Świerklaniec, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bieruń, Lędziny, Świętochłowice, Rybnik, Radlin, Bukowno, Klucze, Wojkowice, Bobrowniki, Pyskowice, Sławków, Czeladź, Czerwionka – Leszczyny, Żory, Pyrzowice, Pszczyna, Goczałkowice Zdrój, Tarnowskie Góry, Toszek, Tworóg, Chechło


W sprzedaży posiadamy:

Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę