Awaryjne otwieranie zamków drzwi Katowice

awaryjne otwieranie zamka w drzwiach

Każdy przeżył lub będzie miał okazję choć raz przeżyć sytuację, kiedy nie będzie mógł wydostać się z domu lub otworzyć zatrzaśniętych drzwi od mieszkania. Nie jest to okoliczność komfortowa, kiedy po powrocie z delegacji służbowej wieczorem nie możesz wejść do domu. Zdarza się także, że wychodząc na chwilę z domu zapomnisz klucza od zamka, a w drzwiach zamontowałeś mechanizm samozatrzaskowy i w kapciach stojąc na wycieraczce zastanawiasz się co zrobić?.
Nic prostszego! Zadzwoń tylko do naszej firmy w Katowicach – tel. 666-276-222! Nasi doświadczeni ślusarze przyjadą i priorytetowo wykonają awaryjnie otwieranie drzwi.

Profesjonale usługi to my!

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług ślusarskich. Wykonamy każde zlecenie związane z zamkami w drzwiach. Specjalizujemy się w najtrudniejszych zleceniach. Zatrzaśnięte drzwi w Katowicach i okolicach otwieramy codziennie! Nasze doświadczenie pozwala nam realizować nie tylko stosunkowo proste zlecenia związane z montażem i wymianą zamków ale również z naprawą zamków. W tym zakresie potrafimy zająć się każdym mechanizmem – bez znaczenia czy klient posiada zamek antywłamaniowy, patentowy czy zwykły zamek nawierzchniowy lub wpuszczany.
Jednakże najbardziej znani jesteśmy z realizacji wyjątkowo trudnych zleceń. Szczególnie awaryjne otwieranie zamków mieszkań oraz awaryjne otwieranie pojazdów to nasze popisowe realizacje. Możesz być pewien, że zlecając nam otwieranie zamków drzwi, podejdziemy do usługi profesjonalnie i rzetelnie. Otworzymy je w taki sposób, aby nie zniszczyć istniejącego mechanizmu czy nie uszkodzić konstrukcji drzwi. Jesteśmy bezkonkurencyjni w awaryjnym otwieraniu zamków Gerda oraz otwieraniu drzwi antywłamaniowych.

Agnieszka Górka
Agnieszka Górka
2023-12-12
Dziękuję za wymianę zamków w drzwiach, Panie Danielu dobra robota!
Karolina Wrona
Karolina Wrona
2023-12-12
Polecam Pana Daniela szybko sprawnie profesjonalnie 👌
Angelina Kłosowska
Angelina Kłosowska
2023-12-11
Szybka sprawna obsługa Pana Daniela w lokalu usługowym! Bardzo kompetentny specjalista, polecam serdecznie!
TRENERTS
TRENERTS
2023-12-10
Pan Daniel sprawnie naprawił zamek 😉 profeska
PAULINA JONKISZ
PAULINA JONKISZ
2023-12-10
Szybko i profesjonalnie otwarte drzwi Polecam Pana Daniela
J Had
J Had
2023-12-10
Wszystko ok, dobrzy specjaliści, miła i fachowa obsługa - p.Daniel
Ewa Zając
Ewa Zając
2023-12-10
Szybkie i skuteczne działanie Pana Daniela. Wielkie dzięki!!!
Krzysztof Zając
Krzysztof Zając
2023-12-10
Pan Daniel - Mistrz Świata. Drzwi Dierre otwarte w 3 minuty. Żadnych strat!!!
Maciej Zajac
Maciej Zajac
2023-12-10
Pan Daniel ekspresowo wymienił zamek w drzwiach Dierre

Profesjonalizm oferowanych przez nas usług związany jest z tym, że zatrudniamy wyłącznie doświadczonych ślusarzy z Katowic, którzy doskonale radzą sobie w trudnych sytuacjach zamkowych. Systematycznie poddajemy ich szkoleniom, na których pozyskują wiedzę o najnowszych wynalazkach i zastosowanych rozwiązaniach technologicznych.
Awaryjne otwieranie zamków drzwi mieszkań wymaga także wykorzystania najbardziej profesjonalnych narzędzi. Dotyczy to także awaryjnego otwierania aut w Katowicach. Otwieranie zamków drzwi samochodowych jest szczególnie trudne, ponieważ posiadają one szereg zabezpieczeń, które chronią pojazd przed bezprawnym dostaniem się do wewnątrz. Jednak nasi specjaliści z Katowic posiadają wystarczająco dużą wiedzę i umiejętności, aby wykonać otwieranie każdego auta. Jeśli powierzysz nam swój pojazd to możesz być pewny, że otworzymy go bez względu na to, czy należy do ś#33cea6niej klasy czy jest autem luksusowym. W dodatku zrobimy to bezinwazyjnie i nie zniszczymy ani karoserii, ani zamka, ani nie wybijemy szyby – wynajmując naszych specjalistów zapłacisz wyłącznie za awaryjne otwieranie drzwi.

Nasze motto – Bezpieczeństwo klientów

Misją, która nam przyświeca od 20 lat istnienia na rynku usług ślusarskich jest zapewnienie bezpieczeństwa naszych klientów. To dla Państwa staramy pracować się jak najlepiej. Awaryjnie otworzyliśmy już miliony drzwi i zamków w całej Polsce – nie tylko w Katowicach. Pracujemy dla Ciebie – Twoje zamki montujemy, wymieniamy, naprawiamy i czasem awaryjnie otwieramy, abyś zawsze czuł się pewnie i bezpiecznie. Zadzwoń do nas i dołącz do grona tysięcy zadowolonych naszych Klientów! Spytaj znajomych – pewnie oni już korzystali z naszych usług!
Do Twojej dyspozycji jesteśmy o każdej porze – zadzwoń do nas na infolinię tel. 666-276-222 – tutaj z pewnością otrzymasz szybką pomoc i w razie konieczności jeden z naszych doskonałych ślusarzy przyjedzie wykonać priorytetową usługę – awaryjne otwieranie domu czy awaryjne otwieranie aut w Katowicach!


Działamy na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Knurów, Zabrze, Bytom, Będzin, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Chorzów, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Imielin, Mierzęcice, Mysłowice, Siewierz, Myszków, Orzech, Miasteczko Śląskie, Świerklaniec, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bieruń, Lędziny, Świętochłowice, Rybnik, Radlin, Bukowno, Klucze, Wojkowice, Bobrowniki, Pyskowice, Sławków, Czeladź, Czerwionka – Leszczyny, Żory, Pyrzowice, Pszczyna, Goczałkowice Zdrój, Tarnowskie Góry, Toszek, Tworóg, Chechło


W sprzedaży posiadamy:

Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę