Zamki hotelowe na kartę – Sprzedaż, montaż, wymiana, naprawa

Zamki hotelowe na kartę

Bezpieczeństwo w hotelu

Katowickie Pogotowie ślusarskie jest grupą fachowców, którzy zajmują się realizacją profesjonalnych usług ślusarskich. Naszą misją jest zapewnienie Państwu pełnego bezpieczeństwa.
Posiadamy bogatą ofertę produktów, których zadaniem jest ochrona mienia Klientów. Skierowana jest ona również do branży hotelarskiej. Wśród licznych urządzeń zabezpieczających mienie, oferujemy także zamki hotelowe na kartę.
Urządzenia takie jak zamek hotelowy na kartę, stanowią solidne zabezpieczenie drzwi w miejscach użyteczności publicznej.
Zamki hotelowe w znaczący sposób podnoszą poziom bezpieczeństwa w obiektach publicznych. Są gwarantem Państwa spokoju i bezpieczeństwa poza własnym domem – na wakacjach bądź w czasie delegacji służbowej. Podnoszą prestiż miejsca oraz usprawniają system przydzielania wolnych miejsc hotelowych.

Szeroka oferta handlowa

Pogotowie ślusarskie w Katowicach podejmuje się wszelkich prac związanych z realizacją usług ślusarskich. Każdą pracę związaną z wymianą, montażem bądź reparacją systemów –  także antywłamaniowych, wykonujemy na najwyższym poziomie.
Dbamy o Państwa mienie, dlatego po wykonaniu zlecenia przez naszych fachowców, na stolarce drzwiowej nie znajdą Państwo żadnej rysy, zadrapania ani tez innego śladu świadczącego o naszej ingerencji.
W ofercie handlowej naszej firmy znajdują się najwyższej klasy urządzenia zabezpieczające mienie Klientów. Wśród nich możemy wymienić produkty znanych marek, takich jak Gerda i Dierre. Ponadto bezpieczne i solidne zamki hotelowe na kartę.
Zamek hotelowy na kartę jest zaawansowanym urządzeniem, które usprawnia pracę hotelu. Polecamy Państwu zamki hotelowe znajdujące się w ofercie naszej firmy.

Doświadczenie i wiedza

Pogotowie ślusarskie w Katowicach na polskim rynku z powodzeniem funkcjonuje od ponad 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy cenną wiedzę i doświadczenie zawodowe. Posiadane umiejętności doszkalamy i poszerzamy podczas szkoleń, w których systematycznie uczestniczymy. Dzięki temu posiadamy najnowszą wiedzę dotyczącą nowinek technicznych pojawiających się na branżowym rynku. Szkolimy się dla Państwa – jesteśmy najlepszymi ślusarzami w Katowicach!

Dyspozycyjność to nasza dewiza

Pracujemy dla Państwa 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Jeśli awaria systemu zabezpieczającego mienie przydarzy się Państwu w nocy – śmiało można do nas zadzwonić. Nasz telefon: 666-276-222 czynny jest przez całą dobę. Odbierzemy połączenie i niemal niezwłocznie po rozmowie, przyjedziemy pod adres wskazany nam przez Klienta.
Podejmiemy się realizacji wszelkich zleceń ślusarskich – zamontujemy, wymienimy czy też zreperujemy każdy mechanizm chroniący Państwa mienie. Można na nas polegać, tym bardziej, że jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

Rzetelnie, skrupulatnie i z najwyższą starannością – tak wykonujemy wszystkie zlecone nam prace ślusarskie. Polecamy się jako najlepsi fachowcy w Katowicach i w okolicach tego miasta.

W sprzedaży posiadamy:
Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre


Pogotowie ślusarskie – 24 h – Katowice – zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich!