Montaż i wymiana zamków Katowice 24h

zamki używane do montażu

Wymiana zamka na nowy – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Zastanawiasz się co zrobić, by zwiększyć poziom swojego bezpieczeństwa? Jeśli nie ufasz swojemu zamkowi, zasadne jest wezwanie pogotowia zamkowego w Katowicach. Działamy tak, by wzbudzić zaufanie naszych Klientów. Poprzez zdobyte przez ponad 20 lat doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, specjalizujemy się w montażu i wymianie zamków Gerda. Wiemy, że aby poczuć się komfortowo, musimy czuć się bezpiecznie. Dlatego chętnie udzielamy wskazówek, jak taki stan osiągnąć.

Nie tylko wykonujemy montaż i wymianę zamków

Nie tylko wykonujemy montaż i wymianę zamków, staramy się doradzać naszym Klientom jaki zamek powinien zostać zamontowany w ich drzwiach oraz jak dbać o posiadany sprzęt, aby mógł im służyć przez wiele lat. Poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Zajmujemy się nie tylko montażem i wymianą zamków w drzwiach mieszkań czy domów. Wymieniamy i naprawiamy również zamki Dierre, Gerda, Mottura, Keso czy Ikon. Zajmiemy się, jeśli nadejdzie taka potrzeba, zamkiem w kasetce z pieniędzmi, a nawet zamkiem w skrzynce pocztowej. Działamy na wielu płaszczyznach, aby Klienci korzystający z usług ślusarzy pogotowia zamkowego w Katowicach w każdej życiowej sytuacji czuli się bezpiecznie. Zadzwoń 666-276-222

Krzysztof Hrycyszyn
Krzysztof Hrycyszyn
2024-04-07
Fachowiec - Pan Daniel pomógł w niedzielę otworzyć drzwi do mieszkania. Bardzo polecam, szybko sprawnie i na temat - za uczciwe pieniądze!
Filip Hajdrowski
Filip Hajdrowski
2024-04-05
Otwarcie garażu, szybko, sprawnie, dobrany idealny nowy zamek. Pan Daniel to fachowiec.
miroslawa kwasny
miroslawa kwasny
2024-04-04
Miło szybko i skutecznie kluczyki odzyskane :)
XborutoX
XborutoX
2024-04-03
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi! Polecam!
Przemysław Jarasz
Przemysław Jarasz
2024-04-02
Błyskawiczna i profesjonalna wymiana uszkodzonego zamka, fachowe doradztwo, miły kontakt. Zapisuję go na przyszłość. Zwłaszcza, że cena przystępna jak na pilne zlecenie.
Łucja Wwdsgz
Łucja Wwdsgz
2024-04-01
Ekspresowo otwarte drzwi bez uszkodzen
Czesław Jureczka
Czesław Jureczka
2024-04-01
Szybki dojazd i otwarte drzwi bez uszkodzeń.
JanusH
JanusH
2024-04-01
Otwarcie drzwi bez klucza w pare sekund Szybki dojazd o cena jak na święto bardzo niska
Marietta Rajch
Marietta Rajch
2024-04-01
Szybko i sprawnie otwarte drzwi bezinwazyjnie

Montaż i wymiana zamków antywłamaniowych to nasz codzienność

Montaż i wymiana zamków antywłamaniowych jest codziennością w pracy pogotowia zamkowego w Katowicach. Sytuacje awaryjne zdarzają się nieustannie, wielokrotnie w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego spektrum działania naszych ślusarzy jest tak obszerne. Wiemy, że aby Klienci byli zadowoleni z naszych usług, musimy działać szybko i sprawnie. Dlatego zaraz po przyjęciu zlecenia, zjawimy się by wykonać usługę awaryjnego otwierania mieszkania, zajmiemy się bezinwazyjnym otwieraniem aut czy też sprawnie działać będziemy przy montażu i wymianie zamków. Ślusarstwem zajmujemy się od ponad 20 lat, zdobyliśmy doświadczenie, które na co dzień stosujemy podczas pracy przy montażu i wymianie zamków w drzwiach Gerda.

zamki-nawierzchniowezamki-wpuszczane
Pogotowie zamkowe w Katowicach działa dla Państwa przez 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Bez najmniejszego problemu dodzwonicie się do nas o każdej porze dnia i nocy wybierając numer telefonu 666-276-222. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, bo wiemy jak trudne mogą być awarie.

 

Zajmujemy się również sprzedażą zamków do drzwi.

W naszej ofercie znajdą Państwo zamki wszystkich znanych i renomowanych marek dostępnych na rynku. Posiadamy zamki takich marek jak:  Gerda, Dierre, Mottura Keso czy Ikon. Nasi wysoko wykwalifikowani ślusarze znają się na wszystkich dostępnych markach zamków na rynku. Bezbłędnie pracują przy naprawie, montażu i wymianie tych zamków. Co więcej, nie tylko naprawiają czy też wymieniają zamki na nowe. Nasi ślusarze z pogotowia zamkowego w Katowicach po każdej wykonanej usłudze, bardzo dokładnie sprawdzają czy zamontowany sprzęt działa bez zarzutów.  Ślusarze sprawdzają i testują zamontowane zamki, aby nasi Klienci mieli pewność, że usługa została wykonana z najwyższą starannością i dbałością o dobro Klienta.

Na miejscu w punkcie zajmujemy się również dorabianiem kluczy – Zapraszamy!