Montaż i wymiana zamków Katowice 24h

zamki używane do montażu

BEZPIECZEŃSTWO TO WAŻNA SPRAWA

Zastanawiasz się co zrobić, by zwiększyć poziom swojego bezpieczeństwa? Jeśli nie ufasz swojemu zamkowi, zasadne jest wezwanie pogotowia zamkowego w Katowicach. Działamy tak, by wzbudzić zaufanie naszych Klientów. Poprzez zdobyte przez ponad 20 lat doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, specjalizujemy się w montażu i wymianie zamków Gerda. Wiemy, że aby poczuć się komfortowo, musimy czuć się bezpiecznie. Dlatego chętnie udzielamy wskazówek, jak taki stan osiągnąć.
Nie tylko wykonujemy montaż i wymianę zamków, staramy się doradzać naszym Klientom jaki zamek powinien zostać zamontowany w ich drzwiach oraz jak dbać o posiadany sprzęt, aby mógł im służyć przez wiele lat. Poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Zajmujemy się nie tylko montażem i wymianą zamków w drzwiach mieszkań czy domów. Wymieniamy i naprawiamy również zamki Dierre, Gerda, Mottura, Keso czy Ikon. Zajmiemy się, jeśli nadejdzie taka potrzeba, zamkiem w kasetce z pieniędzmi, a nawet zamkiem w skrzynce pocztowej. Działamy na wielu płaszczyznach, aby Klienci korzystający z usług ślusarzy pogotowia zamkowego w Katowicach w każdej życiowej sytuacji czuli się bezpiecznie. Zadzwoń 666-276-222

POGOTOWIE ZAMKOWE W KATOWICACH – JAK DZIAŁAMY?

Montaż i wymiana zamków antywłamaniowych jest codziennością w pracy pogotowia zamkowego w Katowicach. Sytuacje awaryjne zdarzają się nieustannie, wielokrotnie w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego spektrum działania naszych ślusarzy jest tak obszerne. Wiemy, że aby Klienci byli zadowoleni z naszych usług, musimy działać szybko i sprawnie. Dlatego zaraz po przyjęciu zlecenia, zjawimy się by wykonać usługę awaryjnego otwierania mieszkania, zajmiemy się bezinwazyjnym otwieraniem aut czy też sprawnie działać będziemy przy montażu i wymianie zamków. Ślusarstwem zajmujemy się od ponad 20 lat, zdobyliśmy doświadczenie, które na co dzień stosujemy podczas pracy przy montażu i wymianie zamków w drzwiach Gerda.

zamki-nawierzchniowezamki-wpuszczane
Pogotowie zamkowe w Katowicach działa dla Państwa przez 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Bez najmniejszego problemu dodzwonicie się do nas o każdej porze dnia i nocy wybierając numer telefonu 666-276-222. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, bo wiemy jak trudne mogą być awarie.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo zamki wszystkich znanych i renomowanych marek dostępnych na rynku. Posiadamy zamki takich marek jak:  Gerda, Dierre, Mottura Keso czy Ikon. Nasi wysoko wykwalifikowani ślusarze znają się na wszystkich dostępnych markach zamków na rynku. Bezbłędnie pracują przy naprawie, montażu i wymianie tych zamków. Co więcej, nie tylko naprawiają czy też wymieniają zamki na nowe. Nasi ślusarze z pogotowia zamkowego w Katowicach po każdej wykonanej usłudze, bardzo dokładnie sprawdzają czy zamontowany sprzęt działa bez zarzutów.  Ślusarze sprawdzają i testują zamontowane zamki, aby nasi Klienci mieli pewność, że usługa została wykonana z najwyższą starannością i dbałością o dobro Klienta.

Na miejscu w punkcie zajmujemy się również dorabianiem kluczy – Zapraszamy!

Montaż i wymiana zamków Katowice 24h
4 (80%) 3 votes