Montaż i wymiana zamków Katowice Wełnowiec Józefowiec

Państwa drzwi od mieszkania, biura lub sali konferencyjnej właśnie się zacięły, a za kilka chwil zamierzają Państwo podjąć tam ważnego gościa czy kontrahenta? Nie marnujcie ani chwili i zadzwońcie po nasze Pogotowie zamkowe z Katowic dzielnica Wełnowiec – Józefowiec. Wykwalifikowany ślusarz zjawi się natychmiast i na spokojnie przeanalizuje wszystkie dostępne rozwiązania.
 
Usługa montażu i wymiany zamków w naszym wykonaniu to pełen profesjonalizm. Każdorazowo ślusarz decyduje, czy niezbędny jest montaż zamków czy może awaryjne otwieranie mieszkań. Martwią się Państwo, że potrwa to długo? Nic bardziej mylnego! My działamy błyskawicznie i jesteśmy w stanie naprawić zarówno zamki Gerda, jak i sprawdzić co dzieje się z zamkiem Dierre.  Montowanie zamków w naszym wykonaniu trwa chwilę, a na dodatek nie muszą się Państwo martwić się o uszkodzenie drzwi. Ich konstrukcja zostanie nienaruszona.

Nasze Pogotowie zamkowe Katowice Wełnowiec – Józefowiec nie tylko zatrudnia doskonałych specjalistów, ale i dba o ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji i umiejętności zawodowych. Dzięki temu prowadzone przez nas pogotowie zamkowe cieszy się świetnymi opiniami i zbiera wiele pozytywnych referencji. U nas wymiana zamków obywa się przy użyciu najnowszych urządzeń. Dodatkowo świadczone przez nas usługi ślusarskie obejmują również awaryjne otwieranie samochodów.
 
Zapraszamy!
Telefon: 666-276-222
Czynne: 24 h / dobę