Montaż i wymiana zamków Katowice Dąb

Wymiana zamków to pierwsza myśl, jaka się pojawia, gdy dochodzimy do wniosku, że właśnie nie możemy dostać się do swojego mieszkania. Druga myśl to dobry fachowiec, który się tym zajmie. Tu sprawdzi się doświadczony ślusarz, dla którego zamki nie mają żadnych tajemnic. Takich właśnie zatrudnia Pogotowie zamkowe Katowice Dąb, które dysponuje bogatą ofertą różnorodnych usług ślusarskich, wśród których znajdują się poszukiwane specjalistyczne usługi typu awaryjne otwieranie mieszkań.

Montaż i wymiana zamków Katowice Dąb

Montaż i wymiana zamków to jeden z najczęściej zamawianych w naszej firmie usług. Realizujący je ślusarze przykładają wielką uwagę do ich profesjonalnego wykonania.  Mamy wieloletnie doświadczenie – nasza firma, czyli Pogotowie zamkowe Katowice – Dąb, już od lat świadczy tego typu usługi ślusarskie.
Poza montażem i wymianą zamków, wykonujemy także naprawę zamków oraz sprzedaż zamków (naszym klientom szczególnie polecamy zamki Gerda oraz zamki Dierre). Realizujemy również serwis zamków pozwalający na utrzymanie mechanizmów w doskonałym stanie oraz awaryjne otwieranie samochodów dla tych, którzy zatrzasnęli kluczyki w pojeździe.

Zapraszamy!
Kontakt – 666-276-222