Dorabianie kluczy Katowice

Dorabianie kluczy Katowice 24h

Usługi ślusarskie najczęściej kojarzą się z dorabianiem kluczy. Jest to jedna z bardziej popularnych usług, a duża część klientów potrzebująca wsparcia pogotowia ślusarskiego prosi właśnie o dorobienie kluczy do swoich mieszkań, domów lub skrzynek pocztowych. Usługę dorabiania kluczy wykonujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

Pomimo faktu, że najpopularniejszym modelem wymienianych kluczy są wyżej wymienione klucze do zamków w drzwiach wewnętrznych, zajmujemy się również dorabianiem kluczy do motocykli, sejfów, maszyn budowlanych czy rozrywkowych. Nasze pogotowie ślusarskie przygotowane jest na dorobienie nawet najbardziej oryginalnych kluczy różnorodnego przeznaczenia.

Nasze pogotowie zamkowe posiada Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego, licencję policyjną oraz należy do Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Licencje te upewnią Państwa w przekonaniu, że działamy całkowicie legalnie, a więc oprócz dorabiania kluczy możemy świadczyć usługę awaryjnego otwierania drzwi mieszkań, samochodu czy naprawy zamków.

Jesteśmy doświadczonym pogotowiem ślusarskim, które od lat zajmuje się usługami z branży ślusarstwa. Jako fachowcy w swojej dziedzinie dbamy o wysoką jakość naszych usług. Oprócz tradycyjnych form dorabiania kluczy proponujemy również te nowoczesne, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Krzysztof Hrycyszyn
Krzysztof Hrycyszyn
2024-04-07
Fachowiec - Pan Daniel pomógł w niedzielę otworzyć drzwi do mieszkania. Bardzo polecam, szybko sprawnie i na temat - za uczciwe pieniądze!
Filip Hajdrowski
Filip Hajdrowski
2024-04-05
Otwarcie garażu, szybko, sprawnie, dobrany idealny nowy zamek. Pan Daniel to fachowiec.
miroslawa kwasny
miroslawa kwasny
2024-04-04
Miło szybko i skutecznie kluczyki odzyskane 🙂
XborutoX
XborutoX
2024-04-03
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi! Polecam!
Przemysław Jarasz
Przemysław Jarasz
2024-04-02
Błyskawiczna i profesjonalna wymiana uszkodzonego zamka, fachowe doradztwo, miły kontakt. Zapisuję go na przyszłość. Zwłaszcza, że cena przystępna jak na pilne zlecenie.
Łucja Wwdsgz
Łucja Wwdsgz
2024-04-01
Ekspresowo otwarte drzwi bez uszkodzen
Czesław Jureczka
Czesław Jureczka
2024-04-01
Szybki dojazd i otwarte drzwi bez uszkodzeń.
JanusH
JanusH
2024-04-01
Otwarcie drzwi bez klucza w pare sekund Szybki dojazd o cena jak na święto bardzo niska
Marietta Rajch
Marietta Rajch
2024-04-01
Szybko i sprawnie otwarte drzwi bezinwazyjnie

Naszym klientom proponujemy także rozwiązanie Master Key. Jest to system, który opiera się o jeden klucz, który przeznaczony jest do wszystkiego: mieszkania, biura, skrzynki pocztowej czy schowka. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić czas na poszukiwanie kluczy.

Oprócz usługi dorabiania kluczy zajmujemy się także montażem i wymianą zamków. Pracujemy na oryginalnych produktach. Jako jedyne pogotowie ślusarskie w Katowicach jesteśmy certyfikowanym przedstawicielem firmy KESO na Polskę.

Zajmujemy się dorabianiem kluczy takich producentów jak: Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon, Salto, EVVA, Lob, La Porte i inni.

Dorabianie kluczy wykonujemy całodobowo, niezależnie od dnia i godziny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług również w święta i dni powszechnie wolne. Cechuje nas szybkość, jakość wykonania i mobilność. Zadzwoń na numer 666-276-222