Montaż i wymiana zamków Katowice Piotrowice

Montaz zamka w drzwiach Katowice PiotrowiceMontaż i wymiana zamków, to zadania, z którymi nasi ślusarze zmagają się na co dzień. Pogotowie zamkowe Katowice Piotrowice każdego dnia wielokrotnie wzywane jest do wymiany zamków lub montażu zamków w Państwa domach, czy biurach. Od rozpoczęcia naszej działalności zyskaliśmy już wielu zadowolonych klientów, co pokazuje, że nasza praca wykonywa jest solidnie, starannie i z pełną precyzją. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów, wykonując montowanie zamków czy ich naprawę zawsze wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które na polskim rynku są uważane za najlepsze i gwarantują wysoki stopień zabezpieczenia przed kradzieżą lub włamaniem.
 
Pogotowie zamkowe Katowice Piotrowice ma dla Państwa również inne usługi ślusarskie, które można nazwać zadaniami specjalnymi. Należą do nich:
awaryjne otwieranie samochodów,
awaryjne otwieranie mieszkań.
 
Pogotowie zamkowe Katowice w Piotrowicach to firma, która dba o swoich klientów i zdaje sobie sprawę, że naprawa zamków lub inne usługi ślusarskie mogą być potrzebne o każdej porze dnia i nocy.

Dlatego specjalnie dla Państwa pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Czekamy na rozmowę z Państwem – tel. 666-276-222!