Montaż i wymiana zamków Katowice Zawodzie

Montaz i wymiana zamkow Katowice ZawodzePogotowie zamkowe Katowice Zawodzie jest firmą, w której skład wchodzą ślusarze z doświadczeniem, odpowiednimi kwalifikacjami, ale przede wszystkim ogromnym zapałem do wykonywanej przez siebie pracy. Dla nas wymiana zamków czy też montaż zamków, jest codziennie realizowaną pracą, którą wykonujemy w pełni profesjonalnie. Każdego dnia dostajemy wiele zleceń, na które odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.
 
Pogotowie zamkowe z Katowic Zawodzia wykonuje swoją pracę rzetelnie oraz starannie, dzięki czemu grono naszych stałych klientów wciąż rośnie. Montowanie zamków wykonujemy korzystając z najlepszych i sprawdzonych zamków oraz mechanizmów. Do naszej pracy wykorzystujemy zamki Dierre oraz zamki Gerda, które spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa.
Usługi ślusarskie wykonywane przez Pogotowie zamkowe Katowice Zawodzie to nie tylko montaż lub wymiana zamków. Bardzo często jesteśmy wzywani do takich zadań jak awaryjne otwieranie mieszkań do pomieszczeń biurowych lub mieszkalnych oraz do awaryjnego otwierania samochodów.
 
Pogotowie zamkowe Katowice Zawodzie przyjmuje i wykonuje zlecenia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Czekamy na Państwa telefon – 666-276-222! Wystarczy zadzwonić, a specjaliści z Pogotowia zamkowego w Katowicach Zawodzie przyjadą i sprawnie zrealizują każdą usługę ślusarską.
Zapraszamy!