Montaż i wymiana zamków Katowice Szopienice

Montaz i wymiana zamkow Katowice SzopienicePogotowie zamkowe Katowice Szopienice jest firmą, w której każdy zatrudniony ślusarz posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe do wykonywania zawodu. Na co dzień zmagamy się z wieloma problemami związanymi z uszkodzonymi zamkami naszych Klientów. Nie są nam obce takie zadania jak wymiana zamków czy montaż zamków, na których znamy się doskonale. Każde zlecenie wykonujemy solidnie oraz w bardzo krótkim czasie.
Kiedy podejmujemy się montowania zamków wykorzystujemy produkty, które naszym Klientom gwarantują sto procent bezpieczeństwa. Podczas swojej pracy pogotowie zamkowe z Katowic wykorzystuje zamki Gerda oraz zamki Dierre.
 
Usługi ślusarskie Pogotowia zamkowego z katowickich Szopienic wykonywane są w trybie natychmiastowym oraz z pełną precyzją. Wśród szeregu proponowanych przez nas prac ślusarskich,  pomagamy Państwu w awaryjnym otwieraniu mieszkań oraz awaryjnym otwieraniu samochodów.
Nasze Pogotowie zamkowe dostępne jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu, na pewno odpowiemy na zgłoszenie rzetelnie i szybko wykonaną usługą ślusarską!
 
Zapraszamy!
Telefon: 666-276-222
Czynne: 24 h / dobę