Awaryjne otwieranie samochodów Katowice Wełnowiec Józefowiec

Spieszysz się na ważne spotkanie biznesowe, ale właśnie Twój samochód nie chce się otworzyć? Zatrzasnąłeś kluczyki od samochodu, a wewnątrz siedzi zrozpaczone dziecko lub przerażony zwierzak? Nie stresuj się, tylko zadzwoń po całodobowe Pogotowie zamkowe Katowice Wełnowiec – Józefowiec. Dlaczego my? Oto powody – dla naszego ślusarza, nie istnieją zamki nie do sforsowania.

Awaryjne otwieranie samochodów Katowice Wełnowiec Józefowiec

Nasze usługi to bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów. Nasz ślusarz z takim samym zaangażowaniem zajmuje się otwieraniem aut starych i wysłużonych, jak i tych prosto z salonu samochodowego. Awaryjne otwieranie aut z naszą pomocą odbywa się nie tylko bez uszczerbku dla Państwa auta, ale również błyskawicznie. Oznacza to, że na nasze pogotowie zamkowe nie czekasz wielu godzin. Zjawiamy się i podejmujemy działanie natychmiast po wezwaniu. Pogotowie zamkowe Katowice Wełnowiec – Józefowiec to nie tylko bezinwazyjne, profesjonalne i błyskawiczne awaryjne otwieranie samochodów. Nasza oferta jest o wiele szersza. Wykonujemy także awaryjne otwieranie mieszkań, biur, pomieszczeń gospodarczych i wielu innych lokali.
 
Ponadto prowadzone przez nas pogotowie zamkowe świadczy też usługi w zakresie montażu i wymiany zamków. Na Państwa zlecenie zajmujemy się także naprawą zamków uszkodzonych czy wyłamanych. Prowadzimy też serwis zamków Dierre i zamków Gerda.

Polecamy się!
Kontakt: 666-276-222
Czynne: 24 h / dobę