Awaryjne otwieranie samochodów Katowice Załęska Hałda

Awaryjne otwieranie samochodow Katowice Zaleska HaldaPogotowie zamkowe Katowice Załęska Hałda o każdej porze dnia i nocy wykonuje zlecenia naszych Klientów. Dyspozycyjność jest naszą dewizą, gdyż wiemy z doświadczenia, że zamki psują się niemal zawsze w najmniej oczekiwanych momentach. Bardzo często jesteśmy wzywani do awaryjnego otwierania samochodów.
Awaryjne otwieranie aut wykonywane jest przez pogotowie zamkowe z katowickiej Załęskiej Hałdy z najwyższą precyzją, całkowicie bezinwazyjnie. Po wykonanej usłudze na lakierze samochodu nie znajdą Państwo najmniejszej rysy czy zadrapania.
 
Otwieranie aut to nie jedyna usługa jaką oferuje Państwu prowadzone przez nas pogotowie zamkowe. Jesteśmy specjalistami w awaryjnym otwieraniu mieszkań, zajmujemy się również montażem zamków oraz wymianą zamków. Także naprawa zamków jest jedną z naszych specjalności.
Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów.  Pogotowie zamkowe w Katowicach na Załęskiej Hałdzie prowadzi również serwis zamków Dierre i serwis Gerda.
 
Zapraszamy!
Telefon: 666-276-222
Czynne: 24 h / dobę