Naprawa zamków Katowice Załęska Hałda

Naprawa zamkow Katowice Zaleska HaldaNaprawa zamków to domena pogotowia zamkowego z katowickiej Załęskiej Hałdy. Każdy z naszych ślusarzy jest wykwalifikowanym specjalistą z bogatą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Podczas pracy wykonujemy serwis zamków, co daje Klientom gwarancję stuprocentowego bezpieczeństwa. Wykonujemy serwis Gerda oraz serwis Dierre – dwóch marek produkujących doskonałej jakości zamki oraz systemy antywłamaniowe do Państwa domów, biur czy mieszkań.
 
Nasze usługi ślusarskie to nie tylko naprawa felernych zamków. Wykonujemy również montaż zamków oraz wymianę zamków, a w sytuacjach kryzysowych zajmujemy się takimi zadaniami jak awaryjne otwieranie mieszkań lub awaryjne otwieranie samochodów.
To, co odróżnia Pogotowie zamkowe Katowice Załęska Hałda od innych firm ślusarskich, to szybkość reakcji na wezwanie oraz wyjątkowa precyzja podczas wykonywania każdej ślusarskiej czynności. Jeśli chcą być Państwo zadowoleni i czuć się bezpiecznie, polecamy skorzystać z naszych usług!
 
Zapraszamy.
Telefon: 666-276-222
Czynne: 24 h / dobę