Naprawa zamków Katowice Janów

Naprawa zamkow Katowice JanowPogotowie zamkowe Katowice Janów to firma, w której każdy ślusarz wie, na czym polega naprawa zamków. Naprawy zawsze wykonujemy solidnie, wykorzystując przy tym serwis zamków z najwyższej półki. Mowa tutaj oczywiście o serwisie Gerda oraz serwisie Dierre, które gwarantują naszym klientom sto procent bezpieczeństwa i prawidłowe działanie zamków przez wiele lat. Jeżeli jednak naprawa
Państwa zamka okaże się niemożliwa, oferujemy wymianę zamków  na zupełnie nowe. Montaż zamków wykonywany przez Pogotowie zamkowe Katowice Janów zawsze jest staranny i precyzyjny.
Inne usługi ślusarskie, które wykonywane są przez Pogotowie zamkowe z katowickiego Janowa to awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Te czynności wymagają umiejętności, które my, jako nieliczni w naszej branży posiadamy.
 
Pogotowie zamkowe Katowice Janów jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli wystąpi u Państwa nawet najmniejszy problem z zamkiem, prosimy o kontakt – tel. 666-276-222, na pewno pomożemy!