Naprawa zamków Katowice Szopienice

Naprawa zamkow Katowice SzopieniceNaprawa zamków dla ślusarzy z Pogotowia zamkowego w Katowicach dzielnica Szopienice jest pracą, do jakiej nasi fachowcy wzywani są nagminnie. Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą zamków, a zatrudniani przez nas, doskonale wykwalifikowani pracownicy są na bieżąco z nowinkami technicznymi pojawiającymi się na rynku ślusarskim. Żaden mechanizm zamkowy nie jest dla nas zaskoczeniem!
 
Nasze Pogotowie zamkowe to firma, która na pierwszym miejscu stawia dobro swoich Klientów. Dlatego podczas naprawy zamków oraz w trakcie innych usług ślusarskich zawsze kierujemy się zasadą, że bezpieczeństwo Klienta oraz dbałość o jego mienie jest najważniejsze.
Prowadzimy serwis zamków – zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Zajmujemy się serwisem Gerda oraz serwisem Dierre, a co za tym idzie, gwarantujemy naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa.
 
Dodatkowo, pogotowie zamkowe zajmuje się takimi usługami jak wymiana zamków oraz montaż zamków. Do naszych obowiązków należą także zadania wymagające niezwyklej precyzji i szybkiego czasu reakcji; należą do nich awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów.
Pogotowie zamkowe w Katowicach dzielnica Szopienice jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 666-276-222
Czynne: 24 h / dobę