Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice Janów

Awaryjne otwieranie mieszkan Katowice JanowAwaryjne otwieranie drzwi wykonujemy w momencie, gdy zamek odmawia posłuszeństwa, lub gdy trzeba otworzyć drzwi bez użycia klucza. Pogotowie zamkowe Katowice Janów awaryjne otwieranie mieszkań wykonuje z pełną precyzją, nie niszcząc przy tym drzwi, zamka ani futryny. Zdarza się jednak, że podczas otwierania zamków musimy wykonać także inną usługę, taką jak na przykład ponowny montaż zamków wyjmowanych, naprawę zamków, które uległy zniszczeniu lub wymianie zamków na zupełnie na nowe, jeżeli istnieje taka potrzeba.
 
Pogotowie zamkowe Katowice Janów nie zajmuje się jedynie otwieraniem Państwa mieszkań. Jesteśmy do Państwa usług w innych skrajnych przypadkach, gdy na przykład klucze do pojazdu znajdują się w jego wnętrzu. Wtedy wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów.
 
Dodatkowo, Pogotowie zamkowe Katowice Janów prowadzi serwis zamków Dierre i zamków Gerda, które na polskim rynku uważane są za najlepsze produkty gwarantujące doskonałą ochronę przed kradzieżą i włamaniem.
 
Pracujmy przez 24 godziny na dobę.
Pogotowie zamkowe Katowic Janów poleca swoje usługi. Zapraszamy!
Kontakt: 666-276-222