Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice Ligota

Awaryjne otwieranie mieszkan Katowice LigotaAwaryjne otwieranie drzwi jest jedną z usługą proponowaną przez Pogotowie zamkowe Katowice dzielnica Ligota. Każdy ślusarz, który pracuje w naszej firmie wielokrotnie wzywany jest do awaryjnego otwierania mieszkań Klientów. W przypadku takiego wezwania, działamy ekspresowo i już w kilka chwil po otrzymaniu zlecenia znajdujemy się w miejscu, w którym jesteśmy potrzebni. Wykonujemy otwieranie zamków każdej marki, a także na Państwa zlecenie serwis zamków Dierre i zamków Gerda. To doskonałej jakości urządzenia zabezpieczające mienie, w pełni spełniające oczekiwania nasze oraz naszych klientów. Zamki tych marek w pełni zapewnią bezpieczeństwo każdego domu i mieszkania.
 
Lista usług ślusarskich prowadzonego przez nas pogotowia zamkowego jest szeroka i zaliczamy do niej również awaryjne otwieranie samochodów oraz montaż zamków, naprawę zamków czy wymianę zamków.
Do Państwa dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę, dlatego jeśli pojawi się problem z otwarciem czy zamknięciem drzwi, polecamy wykonać telefon do pogotowia zamkowego Katowice w dzielnicy Ligota.
 
Zapraszamy!
Kontakt: 666-276-222
Czynne: 24 h  dobę