Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice Dąbrówka Mała

Awaryjne otwieranie mieszkan Katowice Dabrowka MalaPogotowie zamkowe Katowice Dąbrówka Mała to firma, która szybko reaguje na każde wezwanie. Każdy ślusarz zatrudniony w naszym pogotowiu wie, że klient i jego potrzeby są najważniejsze, dlatego w parę chwil po otrzymanym wezwaniu pojawiamy się na miejscu wyznaczonym przez klienta. Jesteśmy niezawodni w awaryjnym otwieraniu drzwi do ważnych dla Państwa pomieszczeń. Awaryjne otwieranie mieszkań nie powinno kojarzyć się z ingerencją oraz niszczeniem Państwa mienia. W ramach realizowanych przez nas zleceń wykonujmy również wymianę zamków, naprawę zamków oraz montaż zamków.
 
Usługi pogotowia zamkowego z katowickiej Dąbrówki Małej to nie tylko otwieranie zamków do domów czy mieszkań naszych klientów. Wykonujemy takie zadania jak na przykład awaryjne otwieranie samochodów.
Kolejną usługą, które pogotowie zamkowe Katowice Dąbrówka Mała poleca swoim klientom to serwis zamków Dierre i zamków Gerda, które są uważane za najlepsze na rynku i gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo ich użytkowników.
 
Pogotowie zamkowe Katowice Dąbrówka Mała działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Zapraszamy! Wystarczy zadzwonić – tel.  666-276-222