Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice Zarzecze

Awaryjne otwieranie mieszkan Katowice ZarzeczeAwaryjne otwieranie mieszkań to jedna z wielu usług, jakie Pogotowie zamkowe Katowice Zarzecze świadczy Klientom z tej części Katowic. Jesteśmy grupą ślusarzy, którzy każdą swoją pracę wykonują z pełną precyzją. Awaryjne otwieranie drzwi jest usługą, która może wydawać się na pierwszy rzut oka skomplikowaną i mogącą spowodować uszkodzenie drzwi, jednak nasze pogotowie zamkowe wykonuje ją tak, że Klient nie musi się obawiać o jakiekolwiek szkody.
 
Dodatkowo wykonujemy otwieranie zamków. Często wzywani jesteśmy do takich czynności jak montaż i wymiana zamków lub naprawa zamków, które wymagają profesjonalnej reparacji. Te usługi wykonujemy kompleksowo, zawsze rzetelnie i skrupulatnie, z dbałością o mienie naszych Klientów.
Na tym jednak nie kończy się lista usług Pogotowia zamkowego z katowickiego Zarzecza. Wykonujemy również awaryjne otwieranie samochodów oraz serwisowanie zamków Dierre i zamków Gerda, które na naszym rynku są najlepszymi produktami zabezpieczającymi mienie.
 
Zapraszamy!
Telefon: 666-276-222
Czynne: 24 h / dobę