Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice Paderewskiego

Awaryjne otwieranie mieszkan Katowice Padarewskiego MuchowiecPogotowie zamkowe Katowice Paderewskiego – Muchowiec to firma, dla której awaryjne otwieranie drzwi jest niezwykle prostym zadaniem. Często zdarza się, że zamek w drzwiach jest źle założony lub po prostu jest felerny i jedynymi opcjami dostania się do mieszkania jest albo wyważenie drzwi albo awaryjne otwarcie mieszkania. Druga opcja wydaje się być lepszym rozwiązaniem, ponieważ w żaden sposób nie uszkadza ona drzwi. Każdy ślusarz pracujący w naszym pogotowiu doskonale wie, jak wykonać takie otwieranie zamków.
 
Taka czynność często wiąże się z montażem i wymianą zamków na nowe. To również jedna z wykonywanych przez nas usług. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów, wybieramy jedynie zamki, które są najlepszej jakości i posiadają wszystkie ważne atesty. Dlatego nasze Pogotowie zamkowe z Katowic Paderewskiego – Muchowca zajmuje się serwisowaniem zamków Dierre i zamków Gerda.
 
Oprócz otwierania naszym Klientom drzwi do mieszkań, zatrudnieni przez nas ślusarze wykonują również awaryjne otwieranie samochodów. Zatem jeśli kiedyś zdarzy Ci się zatrzasnąć kluczyki w aucie, dzwoń po Pogotowie zamkowe Katowice Paderewskiego – Muchowiec.
 
Zapraszamy!
Telefon: 666-276-222
Czynne: 24 h / dobę.


Usługi świadczymy w dzielnicach Katowic:

Śródmieście
Koszutka
Bogucice
Załęże
Witosa
Podlesie