Zamek do drzwi Dierre

Zamki Antywłamaniowe

Doskonale przeszkolona kadra

Pogotowie ślusarskie w Katowicach tworzą fachowcy, którzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe. Nasi specjaliści uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych, dzięki którym orientują się we wszystkich nowinkach technicznych, jakie dostępne są na rodzimym rynku.
Nasza firma inwestuje w szkolenia kadry ślusarskiej. Zatrudniani przez nas fachowcy znają wszystkie dostępne na polskim rynku mechanizmy i urządzenia zabezpieczające mienie. Potrafią bez najmniejszych problemów otworzyć każdy mechanizm.
Działamy całkowicie bezszkodowo – po wykonanym zleceniu na stolarce drzwiowej czy też na lakierze samochodu, nie znajdą Państwo najmniejszego śladu naszego działania. Sprawnie, rzetelnie i szybko – tak pracujemy na terenie Katowic oraz w innych polskich miastach.

Szeroka oferta handlowa

Katowickie Pogotowie ślusarskie, obok usług ślusarskich realizowanych zawsze na najwyższym poziomie, swoim Klientom oferuje szereg urządzeń zabezpieczających mienie. Wśród nich znajdują się zamki do drzwi Dierre.
Zamek do drzwi Dierre jest specjalistycznym urządzeniem, którego podstawową funkcją jest ochroną mienia Klienta. Produkty tej marki – zamki Dierre, są wysokiej jakości, ponadto wykonane zostały z trwałych, solidnych materiałów. Klasę tego sprzętu potwierdzają stosowne atesty i certyfikaty, jakie posiada.
Jeśli zastanawiają się Państwo nad wymianą posiadanego systemu antywłamaniowego, polecamy zamek Dierre, który spełni najbardziej wygórowane oczekiwania, względem posiadanych funkcji ochrony mienia.
 

Usługi ślusarskie w pełnym zakresie

Pogotowie ślusarskie, jakie tworzymy, oferuje Klientom szeroki zakres usług ślusarskich. Wśród nich znajdują się montaż, wymiana oraz reparacja mechanizmów chroniących dobytek naszych Klientów. Ponadto podejmujemy się wszelkich prac z zakresu awaryjnych otwarć.
Jeśli zdarzy się awaria drzwi w aucie – zadzwoń do nas – sprawnie ją usuniemy. Gdy zatrzaśniesz drzwi domu – także skorzystaj z naszych profesjonalnych usług ślusarskich! Awaryjne otwarcia mieszkań, drzwi i aut należą bowiem do naszych specjalności.
W codziennej pracy kierujemy się precyzją, uczciwością i rzetelnością. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w sytuacji awarii, chęci wymiany i montażu mechanizmów chroniących Państwa mieszkania czy domy.

Pracujemy 24 h / dobę

Pogotowie ślusarskie w Katowicach stawia na pełną dyspozycyjność. Nasi ślusarze pełnią całodobowe dyżury ślusarskie. Zapewniamy, że odbierzemy połączenie o każdej porze dnia czy nocy. Nasz telefon 666-276-222
Jeśli awaria urządzenia zabezpieczającego Państwa mienie zdarzy się w środku nocy – śmiało można do nas zadzwonić. Odbierzemy połączenie i niezwłocznie po przyjęciu zlecenia do realizacji, przyjedziemy pod wskazany nam adres. Sprawnie usuniemy awarię – otworzymy, wymienimy lub zamontujemy nowy system antywłamaniowy. Wszystko po to, abyście czuli się Państwo w pełni bezpiecznie.


W sprzedaży posiadamy:

Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki hotelowe na kartę

Pogotowie ślusarskie – 24 h – Katowice – polecamy nasze profesjonalne usługi ślusarskie!