Zamki wpuszczane do drzwi

Zamki Wpuszczane

Najlepsi ślusarze w branży

Pogotowie ślusarskie w Katowicach to grupa najlepszych ślusarzy na rynku. Nasza firma w branży ślusarskiej funkcjonuje od ponad 20 lat. Przez ten czas zyskaliśmy wiedzę praktyczną oraz bogate doświadczenie zawodowe, które wykorzystujemy podczas codziennych obowiązków zawodowych. Dodatkowo, na bieżąco rozwijamy naszą działalność – wzbogacamy ofertę handlową oraz poszerzamy zakres świadczonych usług.

Szeroka oferta handlowa

W ciągłej sprzedaży posiadamy zamki wpuszczane do drzwi. Polecamy je Państwu jako jeden z najpopularniejszych sposobów na skuteczne zabezpieczenie Państwa mienia.
Myśląc – zamki wpuszczane do drzwi Katowice, warto mieć na uwadze naszą firmę i usługi świadczone przez wyspecjalizowaną kadrę ślusarską, jaką zatrudniamy. Nasi ślusarze posiadają niezbędne, wysokie kwalifikacje, uprawniające ich do wykonywania tego zawodu. Pracownicy naszej firmy systematycznie biorą udział w szkoleniach zawodowych, dzięki czemu orientują się we wszystkich nowościach pojawiających się na rodzimym rynku.

Klientom oferujemy, między innymi, zamki wpuszczane do drzwi zewnętrznych. Posiadamy ich bogatą ofertę. Znani,renomowani producenci i urządzenia zabezpieczające mienie najwyższej klasy,gwarantujące Klientom pełne bezpieczeństwo – tak kształtuje się oferta Pogotowia ślusarskiego w Katowicach.
Zamki wpuszczane Katowice – tylko w naszej firmie, dostępne w godzinach pracy zatrudnianych przez nas ślusarzy, tj. 24 h / dobę!
Oferujemy Państwu zamki wpuszczane, nawierzchniowe oraz systemy antywłamaniowe, znanych producentów. Wśród nich znajdują się takie marki, jak Gerda czy Dierre.

Usługi na najwyższym poziomie

Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego oferujemy wyłącznie najlepsze urządzenia zabezpieczające mienie, jakie dostępne jest na rodzimym rynku. W Katowicach zajmujemy się wymianą, naprawą oraz reparacją urządzeń zabezpieczających mienie. Ponadto oferujemy także usługi doradcze – dobierzemy dla Państwa optymalne urządzenie, które będzie odpowiadało Państwa wymogom i zapotrzebowaniu. Doradzimy także w jaki sposób dbać o posiadany sprzęt, by bezawaryjnie działał przez wiele kolejnych lat.
Wśród usług ślusarskich, jakie znajdują się w ofercie naszej firmy, wymienić możemy także awaryjne otwarcia drzwi, mieszkań oraz samochodów. Jesteśmy najlepszymi fachowcami w branży, którzy doskonale radzą sobie z każdym awaryjnym otwarciem. Dodatkowo, po wykonanej usłudze, nie znajdą Państwo żadnych zniszczeń na stolarce drzwiowej lub lakierze swojego samochodu. My nie podrażamy kosztów realizowanego zlecenia – można nam zaufać!

Pracujemy przez całą dobę

Nasze doświadczenie podpowiada, iż awarie urządzeń odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mienia czy domostwa, zawsze zdarzają się w nieoczekiwanych momentach życia naszych Klientów. Dlatego stawiamy na dyspozycyjność.
Pracujemy dla Państwa 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Dyżurujemy także w niedziele i wszystkie święta. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi ślusarzami w sytuacjach, kiedy konieczna będzie awaryjna wymiana sprzętu, jego montaż bądź szybka reparacja. Telefon do nas 666-276-222  Zapraszamy!


W sprzedaży posiadamy:

Zamki antywłamaniowe
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę


Pogotowie ślusarskie – 24 h – Katowice – polecamy się!