Zamek do drzwi Gerda

Zamek do drzwi gerda

Szeroka gama produktów Pogotowia ślusarskiego

Jesteśmy zespołem profesjonalnych ślusarzy. Nasza firma na polskim rynku znana jest od przeszło 25 lat. Posiadamy stałych Klientów, którym pomogliśmy w trudnych, awaryjnych sytuacjach.
Zadaniem urządzeń zabezpieczających mienie jest solidna ochrona przed niepowołanym wtargnięciem osób do tego niepowołanych. Zdarzają się jednak sytuacje, że mechanizmy tych urządzeń psują się bądź blokują. W takich momentach, dobrze jest skorzystać z usług profesjonalnych ślusarzy, którzy posiadają stosowną wiedzę podpartą doświadczeniem zawodowym i bez problemu poradzą sobie z wymianą zamka Gerda.
Świadczymy szeroki wachlarz usług ślusarskich. Obok montażu, wymiany, naprawy urządzeń zabezpieczających mienie, posiadamy także bogatą ofertę sprzedaży zamków do drzwi Gerda. Oferujemy Państwu, między innymi – zamki antywłamaniowe oraz zamki nawierzchniowe do drzwi Gerda. To produkty doskonałe jakościowo, posiadające atesty i certyfikaty, które potwierdzają ich klasę.
Jeśli chcą Państwo nabyć zamek do drzwi Gerda, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Ślusarz przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres, doradzi jaki model urządzenia wybrać i jeśli będzie potrzeba zamontuje zamek Gerda w Państwa drzwiach.

Usługi na najwyższym poziomie

Pogotowie ślusarskie w Katowicach poleca się do wszelkiego rodzaju usług ślusarskich. Zajmujemy się wymianą, montażem oraz reparacją urządzeń i systemów antywłamaniowych. Zamki Gerda, które posiadamy w swojej ofercie handlowej, należą do sprzętu najwyższej klasy, który w wysokim stopniu zapewnia ochronę Państwa mienia. Każdy zamek Gerda jest wykonany z solidnych, trwałych materiałów, co potwierdzają posiadane przez niego certyfikaty.
Często wzywani jesteśmy do usługi awaryjnego otwierania mechanizmów – w drzwiach domów, mieszkań czy samochodów. Nasi fachowcy tego typu zlecenia realizują bezinwazyjnie i przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi.
Zatrudniani przez nas ślusarze nie podrażają kosztów zlecenia! Do każdej wykonywanej pracy podchodzimy z najwyższą starannością, dzięki czemu po jej realizacji nie znajdą Państwo – na lakierze auta bądź stolarce drzwiowej domu, najmniejszych śladów naszej fachowej ingerencji. Staramy się, by każde zlecenie zostało wykonane z najwyższą starannością, dbając o Państwa mienie.

7 dni w tygodniu

Działamy przez 7 dni w tygodniu. Jak pokazuje nasze doświadczenie, wszelkie awarie urządzeń i mechanizmów zabezpieczających mienie Klientów, zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego postawiliśmy na dyspozycyjność.
Pracujemy dla Państwa  przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Śmiało można dzwonić do nas także w środku nocy – odbierzemy połączenie i przyjedziemy pod wskazany adres, by pomóc Państwu skutecznie uporać się z problemem.

Nasi fachowcy nie tylko zajmują się wymianą zamka Gerda czy mechanizmów – do ich zadań należy także fachowe doradztwo w zakresie konserwacji urządzeń chroniących mienie Klientów. Informujemy w jaki sposób dbać o urządzenia, by mogły bezawaryjnie działać przez wiele kolejnych lat.
Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 666-276-222


W sprzedaży posiadamy:

Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę


Pogotowie ślusarskie – 24 h – Katowice – skorzystaj z naszych fachowych umiejętności!