Zamki antywłamaniowe do drzwi

Zamki antywłamaniowe do drzwi Katowice

Bogata oferta handlowa

Pogotowie ślusarskie w Katowicach tworzą najlepsi fachowcy na rynku. Nasza firma w branży ślusarskiej działa od przeszło 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy cenne umiejętności zawodowe oraz niezbędne w tym zawodzie doświadczenie.

Wciąż rozwijamy się dla Państwa. Obok pełnej gamy usług ślusarskich, oferujemy również sprzedaż urządzeń zabezpieczających mienie Klientów. Posiadamy sprawdzone urządzenia renomowanych producentów. Wśród nich znajdują się zamki antywłamaniowe Gerda.
Gerda jest znaną w świece marką, produkującą najlepszej jakości urządzenia, których zadaniem jest solidne zabezpieczenie domostw oraz mienia naszych Klientów.
Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego staramy się na bieżąco poszerzać ofertę handlową i usługi naszej firmy.

Dysponujemy szeregiem urządzeń, wśród których wymienić można również zamki antywłamaniowe do drzwi. Zawsze o krok wyprzedzamy naszą konkurencję – jesteśmy najlepsi wśród  firm branży ślusarskiej w Katowicach. Zatrudniani przez nas pracownicy nie tylko doskonale dobiorą optymalny do potrzeb Klienta sprzęt, co ważne – dokładnie go zamontują. Zamki antywłamaniowe Katowice? Polecamy się, telefon do prowadzonego przez nas Pogotowia ślusarskiego 666-276-222

Stawiamy na szkolenia!

Nasza firma, wychodząc naprzeciw Antywłamaniowy zamek do drzwi Katowiceoczekiwaniom Klientów, systematycznie dostosowuje swoją ofertę do Państwa potrzeb. Wierzymy również w to, że posiadana wiedza pozwala naszym fachowcom na sprawne usuwanie wszelkich awarii urządzeń zabezpieczających mienie, w tym antywłamaniowych.

Nasi specjaliści systematycznie biorą udział w szkoleniach zawodowych, dzięki czemu posiadają najnowszą wiedzę z zakresu ślusarstwa. Znamy wszystkie modele urządzeń i drzwi, dostępne na polskim rynku. Sprawnie i szybko załatwiamy wszelkie sprawy związane z ich awariami. Dla nas żaden zamek antywłamaniowy nie stanowi problemu – jeśli zajdzie taka konieczność – wymienimy, zamontujemy czy zreperujemy każde tego typu urządzenie.

Szeroki wachlarz usług ślusarskich

Pogotowie ślusarskie w Katowicach to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy świadczą szeroką gamę usług; podejmujemy się, obok realizacji tradycyjnych zadań ślusarskich, także usług typu: awaryjne otwarcia drzwi mieszkań, domów oraz samochodów.
Naprawiamy, wymieniamy, montujemy oraz zajmujemy się sprzedażą najlepszych urządzeń odpowiedzialnych za zabezpieczanie mienia naszych Klientów.

Całodobowe dyżury ślusarskie

Prowadzone przez nas Pogotowie ślusarskie pełni całodobowe dyżury ślusarskie. Pracujemy dla Państwa 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Można do nas zadzwonić także w niedziele i wszystkie święta. Telefon 666-276-222
Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż awarie zawsze zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie dnia bądź nocy. Jesteśmy na to przygotowani! Do nas mogą Państwo dzwonić nawet po godzinie 22.00 – odbierzemy połączenie i przyjedziemy pod wskazany przez Państwa adres, by szybko i sprawnie usunąć awarię urządzenia.

W sprzedaży posiadamy:
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę


Pogotowie ślusarskie – 24 h – Katowice – skorzystaj z naszych usług!