Montaż zamka centralnego w drzwiach Gerda, Dierre Katowice.

Montaż zamka w drzwiach

Najlepsi ślusarze w Katowicach
 
Pogotowie ślusarskie to zespół doskonale przeszkolonych fachowców. Nasza firma na rynku usług ślusarskich z powodzeniem działa od ponad 20 lat. Posiadamy zarówno specjalistyczną wiedzę w zakresie ślusarstwa, jak i doświadczenie nabyte przez ten czas. Podczas realizacji codziennych czynności zawodowych wykorzystujemy zarówno doświadczenie praktyczne, jak i nowo nabytą wiedzę.
Zatrudniani przez nas specjaliści uczestniczą w licznie organizowanych szkoleniach zawodowych. Dzięki temu doskonale orientują się w nowinkach technicznych dostępnych na polskim rynku. Potrafią otworzyć bądź zreperować każdy mechanizm zabezpieczający mienie Klientów.
Jesteśmy najlepszymi specjalistami w branży ślusarskiej w Katowicach. Do naszych specjalności należy, między innymi, montaż zamka centralnego. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych narzędzi, które dają nam możliwość bezinwazyjnej i bezszkodowej realizacji zadań. Po wykonanej przez nas usłudze, na stolarce drzwiowej bądź karoserii samochodu, nie znajdą Państwo nawet najmniejszej rysy czy zadrapania. Skrupulatnie, dokładnie i rzetelnie realizujemy każde powierzone nam zlecenie.

Awaria drzwi? Zadzwoń do nas!

Pogotowie ślusarskie w Katowicach realizuje szereg usług ślusarskich. Wśród nich znajduje się montaż zamka w drzwiach. Podejmujemy się także wymiany urządzeń zabezpieczających mienie naszych Klientów, jak i ich reparacji. Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej sytuacji awaryjnej, kiedy mechanizm, który ma chronić – blokuje się bądź psuje. Nasi ślusarze, dzięki szkoleniom, w  których uczestniczą, pomogą w każdej tego typu sprawie.

Znani producenci

Oferta handlowa naszej firmy jest niezwykle szeroka. W bieżącej sprzedaży posiadamy wiele rodzajów urządzeń i systemów zabezpieczających mienie. Należy do nich także sprzęt renomowanych producentów, takich jak Gerda oraz Dierre. Obok sprzedaży tych urządzeń, proponujemy także, na przykład, montaż zamka Gerda.
Urządzenia tych producentów należą do najlepszych na rynku. Znane marki gwarantują bowiem sprzęt na najwyższym poziomie, wykonany z trwałych, solidnych materiałów, posiadający stosowne atesty i certyfikaty.
Dbając o Państwa bezpieczeństwo, polecamy się do wszelkiego rodzaju usług ślusarskich. Zapewniamy, iż każdą zleconą nam pracę wykonamy starannie, rzetelnie i z należytą dbałością o Państwa mienie. Montaż zamka w Katowicach, zrealizowany przez naszych ślusarzy, z pewnością przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, a co najważniejsze – bezszkodowo!

Pracujemy 24 h / dobę

Pogotowie ślusarskie w Katowicach pełni całodobowe dyżury ślusarskie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h / dobę, włączając wszystkie niedziele i święta. Zachęcamy do kontaktu z nami także po godzinie 22.00 – jest to możliwe, gdyż nasz telefon czynny jest przez całą dobę.
Jeśli zdarzy się Państwu awaria systemu antywłamaniowego – wystarczy do nas zadzwonić pod numer 666-276-222, a zaledwie w kilka chwil po przyjęciu zlecenia, ślusarz pojawi się w miejscu wskazanym przez Państwa. Dołożymy wszelkich starań, by usługa została wykonana szybko i sprawnie.
 

W sprzedaży posiadamy:
Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę


Pogotowie ślusarskie – 24 h – Katowice – zapraszamy!