Zamki drzwiowe Katowice

Zamki i wkładki do drzwi Katowice

Zleć usługi ślusarskie specjalistom

Pogotowie ślusarskie w Katowicach to firma specjalizująca się w szerokiej gamie usług ślusarskich. Nasze profesjonalne realizacje znane są mieszkańcom, którzy chętnie korzystają z naszych usług.

Wykonujemy zarówno naprawę zamków, jak i wymianę zamków. Prowadzimy także specjalistyczne usługi typu awaryjne otwieranie aut oraz otwieranie mieszkań i domów bez kluczyków. Co więcej, w naszej ofercie proponujemy także szeroką gamę różnorodnych mechanizmów do drzwi. Wśród nich znajdują się wysokiej jakości zamki do drzwi, w tym awaryjne zamki drzwiowe.

Pełny zakres i kompleksowość usług

Prowadzimy sprzedaż znanych i cenionych w Zamki drzwiowe KatowicePolsce zamków drzwiowych. U nas można kupić między innymi wysokiej jakości zamki drzwiowe Gerda oraz zamki drzwiowe Lob. Poza sprzedażą zamków do drzwi zajmujemy się także doradztwem. Naszych pracowników mogą Państwo pytać o to, jakie zamki wybrać do konkretnych modeli drzwi. Doradzimy i sprawimy, że poczują się Państwo bezpiecznie w swoich domach i firmach.

Naszym klientom szczególnie polecamy zamki drzwiowe Gerda i zamki drzwiowe Lob. Charakteryzują się one wysoką odpornością na ingerencję osób trzecich i zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa. Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy antywłamaniowe zamki drzwiowe, które najlepiej zabezpieczą Państwa mienie, zdrowie i życie.

Naszym atutem jest kompleksowość usług – teraz nie tylko można kupić u nas zamek, ale także, wysokiej klasy ślusarzom zlecić jego montaż w wybranych drzwiach. Co więcej, kupując zamek w Pogotowiu ślusarskim w Katowicach wraz z usługą montażu otrzymują Państwo gwarancję wysokiego stopnia zabezpieczenia obiektu. Zawsze doradzimy optymalne rozwiązanie, które pozwoli skutecznie ochronić dobytek.

Krzysztof Hrycyszyn
Krzysztof Hrycyszyn
2024-04-07
Fachowiec - Pan Daniel pomógł w niedzielę otworzyć drzwi do mieszkania. Bardzo polecam, szybko sprawnie i na temat - za uczciwe pieniądze!
Filip Hajdrowski
Filip Hajdrowski
2024-04-05
Otwarcie garażu, szybko, sprawnie, dobrany idealny nowy zamek. Pan Daniel to fachowiec.
miroslawa kwasny
miroslawa kwasny
2024-04-04
Miło szybko i skutecznie kluczyki odzyskane :)
XborutoX
XborutoX
2024-04-03
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi! Polecam!
Przemysław Jarasz
Przemysław Jarasz
2024-04-02
Błyskawiczna i profesjonalna wymiana uszkodzonego zamka, fachowe doradztwo, miły kontakt. Zapisuję go na przyszłość. Zwłaszcza, że cena przystępna jak na pilne zlecenie.
Łucja Wwdsgz
Łucja Wwdsgz
2024-04-01
Ekspresowo otwarte drzwi bez uszkodzen
Czesław Jureczka
Czesław Jureczka
2024-04-01
Szybki dojazd i otwarte drzwi bez uszkodzeń.
JanusH
JanusH
2024-04-01
Otwarcie drzwi bez klucza w pare sekund Szybki dojazd o cena jak na święto bardzo niska
Marietta Rajch
Marietta Rajch
2024-04-01
Szybko i sprawnie otwarte drzwi bezinwazyjnie

Skontaktuj się ze specjalistą

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości zamkami zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Pogotowie ślusarskie w Katowicach dostępne jest przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić – tel. 666-276-222
Zapraszamy i polecamy się!

W sprzedaży posiadamy:
Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę