Zamki drzwiowe Katowice

Zamki i wkładki do drzwi Katowice

Zleć usługi ślusarskie specjalistom

Pogotowie ślusarskie w Katowicach to firma specjalizująca się w szerokiej gamie usług ślusarskich. Nasze profesjonalne realizacje znane są mieszkańcom, którzy chętnie korzystają z naszych usług.

Wykonujemy zarówno naprawę zamków, jak i wymianę zamków. Prowadzimy także specjalistyczne usługi typu awaryjne otwieranie aut oraz otwieranie mieszkań i domów bez kluczyków. Co więcej, w naszej ofercie proponujemy także szeroką gamę różnorodnych mechanizmów do drzwi. Wśród nich znajdują się wysokiej jakości zamki do drzwi, w tym awaryjne zamki drzwiowe.

Pełny zakres i kompleksowość usług

Prowadzimy sprzedaż znanych i cenionych w Zamki drzwiowe KatowicePolsce zamków drzwiowych. U nas można kupić między innymi wysokiej jakości zamki drzwiowe Gerda oraz zamki drzwiowe Lob. Poza sprzedażą zamków do drzwi zajmujemy się także doradztwem. Naszych pracowników mogą Państwo pytać o to, jakie zamki wybrać do konkretnych modeli drzwi. Doradzimy i sprawimy, że poczują się Państwo bezpiecznie w swoich domach i firmach.

Naszym klientom szczególnie polecamy zamki drzwiowe Gerda i zamki drzwiowe Lob. Charakteryzują się one wysoką odpornością na ingerencję osób trzecich i zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa. Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy antywłamaniowe zamki drzwiowe, które najlepiej zabezpieczą Państwa mienie, zdrowie i życie.

Naszym atutem jest kompleksowość usług – teraz nie tylko można kupić u nas zamek, ale także, wysokiej klasy ślusarzom zlecić jego montaż w wybranych drzwiach. Co więcej, kupując zamek w Pogotowiu ślusarskim w Katowicach wraz z usługą montażu otrzymują Państwo gwarancję wysokiego stopnia zabezpieczenia obiektu. Zawsze doradzimy optymalne rozwiązanie, które pozwoli skutecznie ochronić dobytek.

Skontaktuj się ze specjalistą

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości zamkami zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Pogotowie ślusarskie w Katowicach dostępne jest przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić – tel. 666-276-222
Zapraszamy i polecamy się!

W sprzedaży posiadamy:
Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę