Otwieranie zamków mieszkań i samochodów

Wykwalifikowana kadra ślusarska

Otwieranie Zamków
Pogotowie ślusarskie w Katowicach tworzą najlepsi ślusarze na rynku. Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które wykorzystujemy podczas codziennej pracy.

Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach zawodowych, dzięki czemu znamy najnowsze metody naprawy, montażu, jak również otwierania zamków samochodowych.

Jesteśmy niezastąpieni w sytuacjach awaryjnego otwierania zamków samochodowych, gdyż każdą tego typu usługę wykonujemy dbając o Państwa mienie. Po zrealizowanym zleceniu, na lakierze samochodowym, nie znajdą Państwo najmniejszej rysy czy zadrapania. Praca zostanie wykonana na najwyższym poziomie, bez żadnych uszkodzeń Państwa mienia.

Awarie zamków zdarzają się codziennie. Nasi ślusarze są przygotowani na pracę o każdej porze dnia czy nocy. Dlatego śmiało można do nas zadzwonić nawet po godzinie 22.00, przyjedziemy i sprawnie uporamy się z każdą awarią systemy zabezpieczającego mienie.

Otwieranie zamków mieszkań zrealizujemy szybko i bezszkodowo. Mogą Państwo zaufać naszym specjalistom, którzy dbają o mienie Klienta, a podczas realizacji zlecenia, posługują się wyłącznie najnowocześniejszymi narzędziami.
Nasza kadra wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas szkoleń, w których uczestniczy, jak również umiejętności praktyczne, które posiada.
Na rynku usług ślusarskich funkcjonujemy od ponad 20 lat. W tym czasie ślusarze zatrudniani w naszym Pogotowiu nabyli niezbędnego doświadczenia zawodowego. Każdy nowo zatrudniony pracownik jest gruntownie przeszkolony, dlatego mogą Państwo liczyć na efektywnie wykonaną pracę, z poszanowaniem Państwa mienia. Otwieranie zamków mieszkań – w naszym wykonaniu, przebiega sprawnie i zawsze – bezszkodowo

Krzysztof Hrycyszyn
Krzysztof Hrycyszyn
2024-04-07
Fachowiec - Pan Daniel pomógł w niedzielę otworzyć drzwi do mieszkania. Bardzo polecam, szybko sprawnie i na temat - za uczciwe pieniądze!
Filip Hajdrowski
Filip Hajdrowski
2024-04-05
Otwarcie garażu, szybko, sprawnie, dobrany idealny nowy zamek. Pan Daniel to fachowiec.
miroslawa kwasny
miroslawa kwasny
2024-04-04
Miło szybko i skutecznie kluczyki odzyskane 🙂
XborutoX
XborutoX
2024-04-03
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi! Polecam!
Przemysław Jarasz
Przemysław Jarasz
2024-04-02
Błyskawiczna i profesjonalna wymiana uszkodzonego zamka, fachowe doradztwo, miły kontakt. Zapisuję go na przyszłość. Zwłaszcza, że cena przystępna jak na pilne zlecenie.
Łucja Wwdsgz
Łucja Wwdsgz
2024-04-01
Ekspresowo otwarte drzwi bez uszkodzen
Czesław Jureczka
Czesław Jureczka
2024-04-01
Szybki dojazd i otwarte drzwi bez uszkodzeń.
JanusH
JanusH
2024-04-01
Otwarcie drzwi bez klucza w pare sekund Szybki dojazd o cena jak na święto bardzo niska
Marietta Rajch
Marietta Rajch
2024-04-01
Szybko i sprawnie otwarte drzwi bezinwazyjnie

Zacięty zamek w drzwiach? To żaden problem!

Pogotowie ślusarskie w Katowicach jest zespołem najlepszych, wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy doskonale znają się na wykonywanym przez siebie zawodzie. Zatrudniani przez nas ślusarze uczestniczą w szkoleniach zawodowych, dzięki którym znają najnowsze metody naprawy, wymiany oraz montażu zamków.

Wśród naszych licznych specjalności, znajduje się otwieranie zamków drzwi. Zacięty zamek w drzwiach domu, mieszkania czy samochodu, to częsta awaria, do jakiej wzywani są nasi specjaliści. Każdą usługę wykonujemy na najwyższym poziomie, dbając o mienie Klientów. Tak jest też w przypadku otwierania zamków drzwi.
Pracujemy bezszkodowo. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które umożliwiają nam szybkie, bezinwazyjne realizowanie powierzonych nam zadań ślusarskich.
 

Całodobowa praca

Katowickie Pogotowie ślusarskie pracuje dla Państwa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dyżury ślusarskie pełnimy także w niedziele i wszystkie święta. Śmiało mogą Państwo do nas dzwonić również w środku nocy. Przyjedziemy pod wskazany adres, by szybko uporać się z problemem zaciętego bądź zatrzaśniętego zamka. Zadzwoń do nas pod całodobowy numer telefonu : 666-276-222 Polecamy się!
W sprzedaży posiadamy:
Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę


Pogotowie ślusarskie – 24 h – Katowice – zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia zawodowego!