Otwieranie awaryjne auta

 

Specjalistyczne usługi ślusarskie w Katowiach
Pogotowie ślusarskie Katowice to firma z tradycjami. Realizujemy różnorodne usługi ślusarskie zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Wśród nich znajdują się otwieranie awaryjne auta oraz i inne poszukiwane czynności typu otwieranie mieszkań i domów, naprawa zamków, czy wymiana zamków.

Ślusarze z Pogotowia ślusarskiego w Katowicach są znanymi i cenionymi fachowcami w zakresie otwieranie zamków. Szczególnie specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu samochodów. W zasięgu naszych możliwości jest otwieranie pojazdów wszystkich najpopularniejszych w Polsce marek – żadne mechanizmy zabezpieczające nie mają przed nami tajemnic. Z powodzeniem realizujemy usługi otwierania pojazdów zarówno w autach sygnowanych markami popularnymi, jak i luksusowymi.

Otwieranie awaryjne auta Katowice

Na nas zawsze mogą Państwo liczyć! Korzystamy wyłącznie z najlepszych sprawdzonych i skutecznych narzędzi, które pozwalają wybrnąć z każdej kłopotliwej sytuacji.
Jeśli zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie nie wahaj się i skontaktuj się z Pogotowiem ślusarskim w Katowicach! Wystarczy zadzwonić – tel. 666-276-222, a nasi fachowcy błyskawicznie przyjadą na miejsce zdarzenia i szybko odblokują zacięty mechanizm.

Profesjonalna usługa awaryjnego otwierania aut

Profesjonalizm naszych usług w zakresie otwierania samochodów jest znany w środowisku kierowców. Posługujemy się wyłącznie sprawdzonymi narzędziami, które z jednej strony pozwalają szybko otworzyć zablokowany mechanizm, a z drugiej strony nie pozostawiają żadnego uszczerbku na pojeździe.

Teraz nie warto prosić o pomoc osób trzecich w zakresie zatrzaśniętych samochodowych drzwi. To może skończyć się tylko wybitą szybą, porysowanym lakierem czy pogniecioną karoserią. Nasi ślusarze gwarantują, że otrzymasz otwarty samochód bez najmniejszego uszczerbku.

Pracujemy przez całą dobę

Pogotowie ślusarskie w Katowicach jest do dyspozycji klientów przez 24 godziny na dobę każdego dnia w tygodniu. Awaryjne otwieranie samochodów realizujemy nawet o północy. Takie zgłoszenia zawsze traktujemy priorytetowo i na miejsce zdarzenia przyjeżdżamy tak szybko, jak to możliwe. W razie potrzeby zadzwoń!

W sprzedaży posiadamy:
Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki hotelowe na kartę