Wkładka do drzwi Dierre MIA

Polecana przez ślusarzy wkładka do drzwi Dierre MIA

Wkładka do drzwi Dierre MIA jest popularnym przedmiotem zapytań, z jakimi kierują się różne osoby do profesjonalnych ślusarzy z Katowic. Specjaliści z naszego punktu Pogotowia ślusarskiego bez cienia wątpliwości polecają opatentowane rozwiązanie, które znane jest z wysokiej skuteczności oraz ochrony mienia w mieszkaniach czy domach i w innych lokalach. Wytrzymała wkładka MIA jest rekomendowana przez techników z Pogotowia zamkowego, którzy potwierdzają łatwość jej obsługi.

Łatwa wymiana wkładki do drzwi Dierre MIA

Fakt, że można samodzielnie wymienić wkładkę MIA, na pewno działa na jej korzyść. Niektóre osoby stanęły przed problemem zgubionych kluczy, wówczas zawsze pojawiał się stres i pytanie, co robić dalej. Jednak w przypadku wspomnianego produktu marki Dierre problem da się rozwiązać całkiem szybko. Nie trzeba bowiem wcale dokonywać wymiany zamków czy też zlecać fachowego serwisu. Aby przywrócić poziom bezpieczeństwa do normy, wystarczy wykonać wymianę wkładki MIA. Cena takiego przedsięwzięcia będzie równa zakupowi wkładki, która wiąże się z kosztem około dwustu kilkudziesięciu złotych. Producent zamków Dierre potwierdza, że jej wymiana jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka minut.

W jaki sposób wymienić wkładkę MIA w drzwiach?

Aby przeprowadzić wymianę wkładki Dierre MIA, trzeba przygotować jedynie śrubokręt krzyżakowy. Do wykonania będzie kilka kroków, które nie powinny przysporzyć problemów nawet osobom mającym rzadko śrubokręt w ręce. Najpierw trzeba zdjąć zaślepkę znajdującą się niżej niż klamka do drzwi. W otwór wsuwamy klucz oraz przekręcamy go o dwa obroty w prawo. To spowoduje, że wkłada do zamka będzie widoczna w całości w otworze. Następnie należy chwycić wkładkę w drzwiach, najlepiej przy użyciu plastikowego chwytaka. Płaski śrubokręt posłuży do odkręcenia śrubek po obu stronach i dalej można wyciągnąć wkładkę. W jej miejsce umieszczamy nową wkładkę do drzwi, pomagając sobie chwytakiem, tak jak poprzednio, tylko w odwrotnej kolejności. Po przykręceniu śrubek wkładamy nowy klucz, a następnie przekręcamy nim również o dwa obroty – tym razem w lewo. Zaślepka wędruje na miejsce, a cały proces wymiany wkładki Dierre MIA można uznać za zakończony sukcesem. To między innymi z tego względu innowacyjna technologia zastosowana przez tego znanego producenta zamków i wkładek ceniona jest zarówno przez samych właścicieli mieszkań, jak i przez zawodowych ślusarzy z Katowic. W razie jakichkolwiek pytań fachowcy z Pogotowia zamkowego zawsze służą pomocą. Zadzwoń do nas pod nr: 666-276-222