Sklep stacjonarny z zamkami Katowice

sklep z zamkami Katowice

Potrzebujesz sprawdzonych zamków do drzwi? Szukasz rozwiązań, które możesz zastosować w swoim mieszkaniu, domu, sklepie czy zakładzie? Zachęcamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego z zamkami w Katowicach na ulicy Morcinka 11-13. U nas znajdziesz szeroki wybór różnorodnych mechanizmów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań.

Bogata gama produktów

Niewątpliwą zaletą naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach jest szeroka oferta zróżnicowanych zabezpieczeń. Posiadamy zamki, które doskonale sprawdzą się zarówno w obiektach prywatnych, jak i tych o charakterze publicznym. Proponujemy:

•             zamki do drzwi,
•             wkładki wymienne do zamków,
•             klamki,
•             okucia antywłamaniowe,
•             okucia budowlane,
•             zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci alarmów antywłamaniowych, kamer, urządzeń kontroli dostępu, sejfów, zamków do okien i drzwi.

Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz zamki znanych i cenionych w Polsce i na świecie producentów, w tym: AssaAbloy, EffEff, Gerda, Ikon, Keso, Mottura, Salto czy SimonsVess.

Postaw na sprawdzonych sprzedawców Stacjonarny sklep z zamkami Katowice

Nasz sklep stacjonarny z zamkami w Katowicach to specjalistyczna placówka, która posiada w swojej ofercie wyłącznie sprawdzone mechanizmy. Dbamy o to, aby umożliwić naszym Klientom zakup zamków, które będą gwarantować wysoki stopień zabezpieczeń, w tym odporność na włamania. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty, które posiadają wysoką  jakość – znacznie wyższą, niż zamki dostępne w marketach budowlanych.

 

Proponujemy nie tylko duży wybór zamków

Jesteśmy częścią ogólnopolskiej sieci ślusarzy zrzeszonych w Pogotowiu zamkowym. Dlatego możemy Ci zaoferować, oprócz dobrych zamków, także usługi ślusarskie związane z montażem zamków i ich wymianą, czy naprawą zamków.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – przyjdź, porozmawiaj ze sprzedawcą, a z pewnością wybierzesz zamek, który przez wiele lat będzie skutecznie chronił Twoje bezpieczeństwo i mienie. Masz pytania do nas? Chętnie na nie odpowiemy – zadzwoń – tel. 666-276-222. Zapraszamy!

Krzysztof Hrycyszyn
Krzysztof Hrycyszyn
2024-04-07
Fachowiec - Pan Daniel pomógł w niedzielę otworzyć drzwi do mieszkania. Bardzo polecam, szybko sprawnie i na temat - za uczciwe pieniądze!
Filip Hajdrowski
Filip Hajdrowski
2024-04-05
Otwarcie garażu, szybko, sprawnie, dobrany idealny nowy zamek. Pan Daniel to fachowiec.
miroslawa kwasny
miroslawa kwasny
2024-04-04
Miło szybko i skutecznie kluczyki odzyskane :)
XborutoX
XborutoX
2024-04-03
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi! Polecam!
Przemysław Jarasz
Przemysław Jarasz
2024-04-02
Błyskawiczna i profesjonalna wymiana uszkodzonego zamka, fachowe doradztwo, miły kontakt. Zapisuję go na przyszłość. Zwłaszcza, że cena przystępna jak na pilne zlecenie.
Łucja Wwdsgz
Łucja Wwdsgz
2024-04-01
Ekspresowo otwarte drzwi bez uszkodzen
Czesław Jureczka
Czesław Jureczka
2024-04-01
Szybki dojazd i otwarte drzwi bez uszkodzeń.
JanusH
JanusH
2024-04-01
Otwarcie drzwi bez klucza w pare sekund Szybki dojazd o cena jak na święto bardzo niska
Marietta Rajch
Marietta Rajch
2024-04-01
Szybko i sprawnie otwarte drzwi bezinwazyjnie